Mielno – spokój i cisza polskiego morza

Mielno to duża nadmorska wieś, położona na Wybrzeżu Słowińskim, nad Morzem Bałtyckim i jeziorem Jamno. Piaszczyste plaże, nadmorska bryza i urocze krajobrazy gwarantują niezapomniany wypoczynek. Niezwykle piękne okoliczne plaże i lasy zaliczane są do wyjątkowych oraz cenionych walorów tego miejsca.

Mielno jest spokojną mieściną, idealną na wakacyjny urlop. Plaże tu są wyjątkowo cenione przez turystów. Piękny krajobraz tych plaż, ich czystość oraz fakt, że są strzeżone w okresie letnim sprawia, że miejsce jest szczególne polecane dla rodzin z dziećmi.

Aleja Lipowa jest świetnym terenem na spacery i wycieczki rowerowe. Można tutaj często spotkać osoby uprawiające nordic walking. Sport ten jest świetną rozrywką dla organizmu. W okolicy jest pełno interesujących atrakcji. Jeżeli spokój i cisza przestaną już być niezbędnym elementem wypoczynku, warto rozejrzeć się po okolicy. Dokoła znajdziemy liczne punkty usługowe, takie jak restauracje czy sklepy spożywcze. W przystępnych cenach można tutaj zjeść smacznie i zdrowo. Bardzo ceniony jest tu przywożony przez okolicznych rybaków dorsz. Dla niejednego smakosza dużą atrakcją będzie wybranie się do okolicznych wędzarni i skosztowanie produktów uwędzonych według starych, sprawdzonych receptur.

Będąc w Mielnie warto odwiedzić park linowy, będący idealnym miejscem dla amatorów sportów ekstremalnych. Jest to świetne miejsce zabawy dla całej rodziny. Czekają tu na nas trasy trudne, średnio-trudne i łatwe. Pobyt ten będzie z pewnością wspaniałą przygodą, o co dba również profesjonalna obsługa. Na każdej trasie uczestnikom towarzyszy atmosfera pełna niezapomnianych emocji. W tym parku każdy, niezależnie od wieku, znajdzie dla siebie odpowiednią trasę.

Mielno to idealne miejsce dla każdego, kto chciałby spędzić swój wakacyjny pobyt w spokoju i ciszy. O nudę nie ma się co tutaj martwić. Mnóstwo okolicznych atrakcji, gościnni gospodarze, czyste plaże i wyjątkowy krajobraz przyciągają licznych turystów. Pomimo wszystko ogromną zaletą tego miejsca jest cisza i spokój na spędzenie swojego wypoczynku samemu lub z rodziną. Przed wybraniem się do Mielna warto pamiętać o rezerwacji noclegów. Miejsce choć z reguły spokojne, słynie z dużego zainteresowania w okresie letnim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *